Mungoi në seancën për shkarkimin e Metës, Rudina Hajdari poston foto nga SHBA-ja

Mungoi në seancën për shkarkimin e Metës, Rudina Hajdari

Rudina Hajdari ishte në listën e 7 deputetëve që munguan dje në Kuvend në seancën plenare të thirrur për të votuar raportin hetimor dhe shkarkimin e presidentit Ilir Meta.

Ditën e djeshme Hajdari ka postuar një story në Instagram ku duket e bija bashkë me babanë e saj dhe një tjetër foto ku çifti shfaqet mes disa miqve.

Në foton e publikuar shihet se Hajdari ndodhet në SHBA, New York.

Hajdari kandidoi në zgjedhjet e 25 prillit, në listat e Nismës Thurje, por nuk mundi të sigurojë një mandat deputeti.

Mungoi në seancën për shkarkimin e Metës, Rudina Hajdari

EMISIONET