Mos e humbisni këngën dedikuar moderatores Arjola Shehu

Mos e humbisni këngën dedikuar moderatores Arjola Shehu

“Zërat e Shushicës” është një grup polifornik i cili është bashkuar para dy vitesh.  Ata zgjodhën këtë emër për grupin pasi janë të gjithë nga fshatrat e labërisë.

Ata janë të pranishëm në të gjitha gëzimet që festojnë jugorët.

Erges Limaj, Beslir Zogaj, Albion Halo, Njazi Zogaj dhe Artionil Shirokaj  të cilët janë pjesë e grupit ishin në emisionin “Ditë e Re” ku treguan më shumë rreth veprimtarisë së tyre.

Ata kishin përgatitur dhe një këngë special kushtuar moderatores së emisionit Arjola Shehu.

“Këtë mëngjes rrugën e morëm, erdhëm të takojmë Arjolën

Ju që këngën tonë dëgjoni, nder e respekt meritoni

Ju falenderojmë për ftesën, gëzuar dhe juve festën”

Këto janë disa nga vargjet që ato i këndua moderatores. Arjola nuk e pristë një surprizë të tillë.

Për më tepër ndiqni emisionin.

EMISIONET