Moderatori konfirmon pjesëmarrjen në 'BBV3'? Ja çfarë tha ai

Moderatori konfirmon pjesëmarrjen në 'BBV3'? Ja

Meriton Mjekiqi ka qenë i ftuar së fundmi në “S’e Luan Topi”. Në këtë rrëfim ai ka ndarë detaje të ndryshme mbi jetën e tij personale dhe profesionale.

Në këtë intervistë Meritoni u pyet edhe në lidhje me formatin “BBV” në Shqipëri, ku moderatori është përfolur si një emër i mundshëm.

“Mbetet të shihet”, u shpreh ai duke lënë të dyshohet se edhe mund të jetë pjesë e këtij formati këtë vit.

Po në këtë intervistë ai u shpreh se i ka rregulluar marrëdhëniet me Noizy-n dhe Don Xhonin me të cilët prej kohësh nuk fliste.

EMISIONET