Modelja e Instagramit sulmon me thikë të dashurin

Modelja e Instagramit sulmon me thikë të dashurin

Një modele e Instagramit 22-vjeç ka plagosur me thikë të dashurin e saj në kuzhinën e shtëpisë, gjatë një zënke, njoftoi policia dje (19 tetor).

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në Midtown, SHBA.

Sipas autoriteteve, Genie Exum, e cila kohët e fundit nxori gjoksin para një oficeri të policisë në Nju Jork, plagosi me thikë të dashurin e saj në krah dhe në kurriz, të hënën pasdite në apartamentin e saj në Avenue 10 në Manhattan.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Genie Exum (@genie.exum)

Për fat të mirë i dashuri i modeles ka marrë plagë të lehta dhe gëzon shëndet të mirë.

Si rrjedhojë gjykata vendosi masa kufizuese për modelen 22-vjeçare, që do të thotë se ajo duhet të qendrojë larg të dashurit të saj, pasi ndryshe do penalizohet nga policia.

Disa orë pas vendimit të gjykatës, modelja 22-vjeçare, e cila kishte vizituar kohët e fundit Mykonos, postoi  një fotografi provokuese, duke marrë një seri komentesh nga ndjekësit e saj.

Modelja e Instagramit sulmon me thikë të dashurin

EMISIONET