Miq?! 17 vite pas ndarjes, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nisin pushimet së bashku

Miq?! 17 vite pas ndarjes, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nisin pushimet së

Edhe pse kanë kaluar 17 vite pasi i kanë dhënë fund fejesës së tyre Jennifer Lopez dhe Ben Affleck mesa duket janë ribashkuar sërish.

Siç, bëjnë me dije mediat e huaja, dyshja janë janë parë së bashku në një koncert në Los Angeles të dielën dhe më pas në Montana ku kanë qëndruar një javë me pushime.

Sipas burimeve për mediat e huaja, Lopez dhe Affleck tashmë duket se janë më shumë se miq. Një gjë të tillë e kanë edhe fotot ku ata të dy shihen së bashku, pa shoqërinë e ndonjë personi tjetër.

Miq?! 17 vite pas ndarjes, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nisin pushimet së

17 vite pasi i dhanë fund fejesës së tyre shumë të përfolur asokohe, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë ribashkuar. Deh siç duket jo si miq por me shumë gjasa më shumë se kaq.

 “Ishin bashkë. Vetëm ata të dy”-tha burimi.

Kujtojmë se një muaj më parë këngëtarja me famë botërore, i dha fund lidhjes me Alex.

EMISIONET