"Mezi po pres"/ Fifi zbulon pak nga bashkëpunimi i saj i ri

"Mezi po pres"/ Fifi zbulon pak nga bashkëpunimi i saj i ri

Këngëtarja kosovare, Fifi, ka bërë një pauzë të shkurtër nga muzika, pasi solli në jetë fëmijën e saj të parë.

Tashmë ajo do të rikthehet pasi ka lajmëruar ndjekësit e saj për një projekt të ri muzikor, i cili do të jetë një bashkëpunim.

Pas projektit “Përjetësi” me të cilën korrën sukses të madh duke marrë mbi 40 milionë klikime në “Youtube”, Ermali dhe Fifi kanë bashkuar forcat për hitin e radhës.

"Mezi po pres të dalë kjo këngë…Më shumë s'di ç'të them."- ka shkruar këngëtarja bashkëngjitur fotos me "demon" e këngës në telefon.

"Mezi po pres"/ Fifi zbulon pak nga bashkëpunimi i saj i ri

EMISIONET