“Më shtyve…”/ Sara i mbyll derën e tualetit Françeskës, debat i ashpër mes banoreve: Pse e bëre injorante

“Më shtyve…”/ Sara i mbyll derën e tualetit

Një pasdite e tensionuar ka qenë mes Françeskës dhe Sarës, për shkak të një veprimi që kjo e fundit bëri.

Gjithçka nisi pasi Sara i mbylli derën e tualetit Françeskës, gjatë kohës që ajo ishte brenda.

Më pas ajo ka tentuar të dalë dhe në një moment e ka shtyrë, por edhe Sara ka vepruar në të njëjtën mënyrë.

Sara i mbyll derën e tualetit.

Françeska: Unë jam në nominim o idiote

Sara: Aty rri derisa të dali (i drejtohet Ledionës). Ajo ose s’del nga këtu sot, për atë që tha. Aty rri se po dridhem për shpirt të vëllait.

Sara: Pse më shtyn moj.

Françeska: Pse më shtyn mua për të më futur në banjo. Idiote, injorante. A ka femër më të poshtër se ty?! Debile. Kush je ti. Më shtyve.

Sara: Pse shtyve moj.

Ndërhyjnë banorët për t’i ndarë.

Debati i ashpër mes vajzave ka vijuar edhe më pas, ku të dyja kanë shpërthyer me një lumë akuzash dhe ofendimesh.

Sara: Të mban goja erë.

Françeska: Je një zhulse. Ti je një injorante.

Sara: Të mban goja erë, shih si e ke flokun.

Françeska: Pse je xheloze.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

EMISIONET