“Më mungon”/ Pas ribashkimit, Kader poston FOTON romantike me Lumbardhin

“Më mungon”/ Pas ribashkimit, Kader poston FOTON romantike me

Pas një periudhe të ndarë, më në fund Kaderi dhe Lumbardhi e gjetën sērish rrugën për tek njëri-tjetri.

Së fundmi, Kader ka postuar një foto romantike krah partnerit të saj, ku shfaqet duke e përqafuar.

“Më mungon”-ka shkruar ajo përbri fotos.

“Më mungon”/ Pas ribashkimit, Kader poston FOTON romantike me

EMISIONET