"Më mungon", Atdhe Xharavina sqaron çfarë fshihej pas mbishkrimit me foton e Bora Zemanit

Atdhe Xharavina, ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin e moderatores Ester Bylyku, 'Glamour Zone', ku ka rrëfyer shumë të vërteta për marrëdhëniet e tij.

Ai madje ka pranuar tu përgjigjet edhe pyetjeve për moderatoren Bora Zemani. Është bërë virale një foto e postuar disa kohë më parë në Instagram, ku shfaqej bukuroshja dhe Atdheu shkruante: 'Tani që po të shoh nga ekrani, po kuptoj sa më mungon'.

Ester Bylyku: Çfarë do të thotë e gjithë kjo?

Ester Bylyku: Ishte boomerang, jo foto, po njerëzit e kanë bërë screenshoot, me fytyrën e gocës (Borës) dhe me mbishkrimin tim. Por që ta shohësh atë boomerang, kupton që kam kapur edhe opinionistin , edhe emisionin, sepse ishte puntata e parë e sezonit të ri. Dhe thash që: 'Tani që po të shoh nga ekrani, po kuptoj sa më mungon', e kisha për Përputhen.

EMISIONET