Mbështet Luizin, fituesi i “Big Brother Kanada” tregon a po vjen në Shqipëri

Mbështet Luizin, fituesi i “Big Brother Kanada” tregon a po

Që prej deklaratës së Luizit se frymëzimin për ti futur në kurth Kristin dhe Armaldon në tualet e kishte marrë nga fituesi i BB Kanada, ky i fundit ka dalë hapur duke e mbështetur Luizin. 

Në një video të postuar një faqe në Tik Tok me emrin e Kevin Jacobs ka lajmëruar se është nisur drejt Shqipërisë për të mbështetur nga afër Luizin.

“Po vij në Shqipëri, shihemi në...”, shkruhet në video.

Por Fituesi i Big Brother Kanada ka hedhur poshtë lajmet duke deklaruar se nuk po vjen në Shqipëri për intervistë.

Mbështet Luizin, fituesi i “Big Brother Kanada” tregon a po

EMISIONET