Mark Zuckerberg së shpejti baba për herë të tretë

Mark Zuckerberg së shpejti baba për herë të tretë

Mark Zuckerberg, shefi i kompanisë Meta do të bëhet sëshpejti baba për herë të tretë.

Lajmin e konfirmoi vetë çifti në një postim në Facebook.

Mark Zuckerberg dhe Priscilla Chan do të bëhen sërish me një vajzë, pas August dhe Maxima, dy vajzat e tjera, përkatësisht 7 dhe 5 vjeç.

Chan dhe Zuckerberg janë të martuar prej 10 vitesh ndërsa jetën e tyre e kanë mbajtur larg syrit të publikut.

Një lajm i tillë duket se i ka zënë në befasi ndjekësit e tyre, teksa nuk kanë munguar as urimet dhe komentet për lajmin e bukur që çifti dha.

EMISIONET