Marina Vjollca bëhet nënë për herë të parë, ja emri i unik i vogëlushes

Marina Vjollca bëhet nënë për herë të parë,

Moderatorja e njohur për publikun shqiptar, Marina Vjollca, është bërë dje, nënë  për herë të parë.

Marina dhe bashkëshorti i saj, këngëtari Getoar Selimi janë bërë prindër të një vajze.

Marina Vjollca bëhet nënë për herë të parë,

Çifti ka zgjedhur ta quajë të voglën e tyre Marget, një bashkim i emrave të mamit, Marina dhe babit Getoar.

Marina  ka zbuluar gjininë e fëmijës  pak ditë më parë në një set fotosh në Instagram, e veshur me ngjyrat tipike të vajzave në dhomën e vogëlushes së saj.

Çifti kanë celebruar dashurinë e tyre me martesë para 4 vitesh, më 10 shtator të 2017-ës.Marina Vjollca bëhet nënë për herë të parë,

Marina Vjollca bëhet nënë për herë të parë,

EMISIONET