Mahnitëse! Fansat këndojnë në kor me Dua Lipën

Mahnitëse! Fansat këndojnë në kor me Dua Lipën

 

Dua Lipa ka shkëlqyer në koncertin e saj në Bogota, Kolumbi në Parque Salitre Mágico për turneun e saj Future Nostalgia.

27 vjeçarja shqiptare  u shoqërua nga kërcimtarë teksa performonte në skenë me një kostum kaf me nuanca.

Energjia gjatë gjithë koncertit nuk ka munguar jo vetëm tek Dua Lipa dhe kërcimtarët që e shoqëronin por dhe tek të gjithë adhuruesit që po e ndiqnin.

Madje gjatë momentit kur ajo po këndonte këngën  Don't Start Now të gjithë po këndonin në kor dhe dukej aq bukur.
 
Dua Lipa performoi në ‘Sunny Hill’ në Prishtinë gjatë kësaj vere, por në Tiranë nuk ishte e pranishme.

Mahnitëse! Fansat këndojnë në kor me Dua Lipën

EMISIONET