Madonna "kryqëzohet" nga fansat e instagram, 63-vjeçare postoi foto provokuese dhe e zhveshur në Instagram

Madonna "kryqëzohet" nga fansat e instagram, 63-vjeçare

Këngëtarja 63-vjeçare, Madonna shkaktoi "tronditje" në rrjetet sociale teksa ndau fotot e saj të fundit ku shfaqë më shumë se sa duhet.

Fotot e realizuara në krevatin e dhomës së gjumit, shfaqin nënën e gjashtë fëmijëve me të brendshme, duke përfshirë edhe foto që tregojnë gjoksin e saj të zhveshur, ndërsa mbante veshur një palë geta rrjetë.

Fansat e saj të befasuar "vërshuan" me komente ku disa e kritikonin për fotot 'hot' dhe disa e komplimentonin për guximin.

“Në vend që të bëni këto foto qesharake, bëni muzikë cilësore siç bënit dikur," shkruan një ndjekës.

Disa fansa treguan vlerësimin e tyre duke lënë emoji me flakë, zemër dhe kurorë në komente.

Një nga fansat shkruan: "Artistja më e madhe solo në historinë e muzikës. Gruaja më e madhe në muzikë e të gjitha kohërave."

Kjo nuk është hera e parë që Madonna ka ndezur rrjetin dhe ka shkaktuar polemika të shumta me fotot e saj.

 •      
  Madonna "kryqëzohet" nga fansat e instagram, 63-vjeçare
   
 •      
  Madonna "kryqëzohet" nga fansat e instagram, 63-vjeçare
   
 •      
  Madonna "kryqëzohet" nga fansat e instagram, 63-vjeçare
   
 •      
  Madonna "kryqëzohet" nga fansat e instagram, 63-vjeçare

EMISIONET