Luizi i dedikoi këngë, ja si reagoi Kiara!

Luizi i dedikoi këngë, ja si reagoi Kiara!

Ditën e sotme, fituesi i “Big Brother Vip Albania”, Luizi publikoi këngën e tij të re. Kënga titullohet “Përjetësisht” dhe është baladë që i dedikohet bashkëshortes së tij, Kiara Titos.

Kur jeta më mundi rrugën e gjeta te ti. Nuk e di a të meritoj pasha dy sytë në ballë, kam një jetë që po të kërkoj, unë si ti kurrë nuk kam parë. Se çdo ditë e ndjeja, e ndjeja që një ditë do jem me ty”, këndon Luizi mes të tjerash. Në rrjet u aludua se kënga ishte dedikim për Kiarën, pasi edhe vargjet përshtaten me historinë e tyre.

Kiara e ka publikuar këngën në Instastoryn e saj dhe krahas saj ka shkruar: My summer jam.

Mesa duket i ka pëlqyer shumë!

EMISIONET