Luiz Ejlli, emri më i kërkuar në Google, pas tij vijnë Kiara dhe Olta

BBV është kthyer në një fenomen kohët e fundit teksa VIP-at aty kanë krijuar tashmë fansat e tyre sa i përket garës për çmimin e madh.

Në këtë sezonn duket se këngëtari Luiz Ejlli është banori më i komentuar dhe më i klikuar nga jashtë.

Tom Kallangji, ekspert i IT-së ka deklaruar sëfundmi se emri më i kërkuar në Google është emri i Luizit.

Pas tij vinin Olta Gixhari dhe Kiara Tito.

EMISIONET