Leonardo DiCaprio ngjall zemërim teksa fansat kuptojnë fakte të neveritshme për 'të dashurën' e tij adoleshente

Leonardo DiCaprio ngjall zemërim teksa fansat kuptojnë fakte të

Leonardo DiCaprio ka ndezur zemërim me interesin e tij të fundit të përfolur për dashurinë pasi u pa duke u rehatuar me modelen 19-vjeçare Eden Polani.

Leonardo, 48 vjeç, u nda nga e dashura e tij për një kohë të gjatë modele e kthyer në aktore Camila Morrone verën e kaluar , disa muaj pasi ajo mbushi 25 vjeç, pasi ishte në lidhje me të për katër vjet.

Që atëherë, ai është parë me 27-vjeçaren Gigi Hadid si dhe me modele të tjera më të reja si Victoria Lamas, 23 vjeç.

Superylli i Hollivudit, Leo, nuk ka dalë kurrë publikisht me dikë mbi 25 vjeç.

Dhe pasi ai u pa me shoqëruesen e tij më të re në Los Angeles gjatë fundjavës, fansat kanë kuptuar disa fakte befasuese për diferencën e tyre 29-vjeçare në moshë.

Ndërsa dyshja nuk i kanë konfirmuar thashethemet për takime, fansat shkuan në Twitter për të shprehur zemërimin e tyre për "tipin" e Leos.

Duke kuptuar një fakt të zymtë për adoleshenten izraelite, një fans shkroi në Twitter: "Ajo është kaq e re, shkollimi i saj i shkollës së mesme u ndërpre nga COVID".

“E dashura e DiCaprio-s është aq e re, sa ndoshta ka studiuar filmin Romeo and Zhuliet në të cilin ai luajti kur ajo ishte në shkollë”, tha një i dytë.

EMISIONET