“Ky është disponimi”, Chiara Ferragni pozon nudo në Instagram

“Ky është disponimi”, Chiara Ferragni  pozon nudo

Chiara Ferragni ka shijuar një banjë relaksuese me një gotë verë dhe ka ndarë momentin me miqtë e saj online.

Blogerja e famshme italiane ka lënë pak për imagjinatën e ndjekësve të saj në Instagram, pasi ka pozuar e zhveshur në banjën e saj, duke mbajtur në dorë një gotë verë të kuqe dhe më pas e ka postuar foton në llogarinë e saj personale. 

Ajo është siguruar që të mbulojë me sapun vetëm pjesët intime të trupit të saj të zhveshur.

Foton e ka shoqëruar me mbishkrimin: “Ky është disponimi” . 

Miqtë e saj në internet e adhuruan në komente për trupin e saj mbresëlënës dhe sigurisht fotografinë e saj seksi.

“E bukur”, “je në humorin e duhur”, “pa koment, thjesht e mrekullueshme”, “je zjarr”, ishin vetëm disa nga komentet që ajo ka mbledhur në postimin e saj. 

Në vetëm gjysmë ore postimi i saj ka kaluar 200 mijë pëlqime. 

“Ky është disponimi”, Chiara Ferragni  pozon nudo

EMISIONET