Krusita në Why Not “Ja kush është bërë pishman…”

Këngëtarja Krusita ka fituar zemrat e një publiku të gjerë. Ka shumë suksese njëra pas tjetrës

Kënga e saj e re quhet “Pishman” dhe është pëlqyer shumë nga publiku. Por a është bërë ajo pishman për ndonjë gjë?

Në emisionin” Why Not” në RTV Ora këngëtarja Krusita tha se nuk i vjen mirë për disa gjëra që mund ti ketë bërë ndryshe por  ‘që pishman, ai është bërë pishman’.

Krusita: Unë shiko tani. Nuk mund të them që kam ndonjë pishman shumë të madh në jetë por sigurisht që nuk më vjen mirë për gjëra që mund ti kisha bërë ndryshe. Do të doja të kisha ndryshuar disa gjëra. Disa vendime që  mund ti kem marrë. Por që pishman, ai është bërë pishman pastaj kënga nuk flet për mua( i referohet këngës së saj Pishman).

Shenim: *Ky është artikull ekskluziv i Ora News, që gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”. Artikulli mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar “Ora News” bashkëngjitur me linkun e artikullit origjinal.

EMISIONET