Krusita në Why Not “Ex-i u mërzit nga suksesi im”

Në emisionin” Why Not” në RTV Ora këngëtarja Krusita   tregoi se  e ka përjetuar shumë mirë suksesin e saj .

Ajo u shpreh se dhe familjarët kanë gëzuar për suksesin e saj.

Krusita: Fillimisht u gëzova vetë. Pastaj mami babi çfarë janë familja. Ata janë të parët që gëzohen. Familja është gjithmonë e para që gëzohet.

Gazetarja: Kush nuk u gëzua hiç por i iku truri nga suksesi jot?

Krusita: Nuk e di ndoshta ndonjë Ex.

Shenim: *Ky është artikull ekskluziv i Ora News, që gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”. Artikulli mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar “Ora News” bashkëngjitur me linkun e artikullit origjinal.

EMISIONET