Kristi pyetet sërish për Keisin: Portreti që bëra për të më doli nga shpirti, ja si është situata tani

Kristi pyetet sërish për Keisin: Portreti që bëra për

Ish-banori i Big Brother VIP, Kristi ishte së fundmi ka folur për pasionin e tij, pikturën por edhe për rrugëtimin në reality show. I pyetur rreth Keisit, ai tha se nuk kanë më asnjë kontakt me njëri-tjetrin.

“Portreti që i bëra Keisit, më doli shumë nga shpirti dhe ishte reflektim i situatës aty brenda, se si e shihja unë Keisin. Tani nuk kam fare komunikim me të”, tha Kristi.

Kujtojmë se mes Keisit dhe Kristit pati një lidhje brenda shtëpisë që nuk zgjati shumë.

EMISIONET