Kjo është fituesja e përgjigjes së saktë ku Luizi i premtoi një drekë

Kjo është fituesja e përgjigjes së saktë ku Luizi i

Luiz Ejlli dje kishte publikuar një video ku tha se kugj e gjen se ku dhe pse po udhëton me Kiaren do fitoj një drekë.

Me vonë ai ka publikuar edhe disa postimë në Insta Story ku thotë me shaka se përgjigjen e saktë e tha stjuartesa.

Më vonë ai publikoi një foto me stjuardesen dhe Kiaren duke shkruar krahas fotos:

‘Ja dhe fituesja e drekes’.

Kjo është fituesja e përgjigjes së saktë ku Luizi i

 

EMISIONET