"Kjo banore e Big Brother ka një të dashur në Ekuador", piloti Arbër Xhaja zbulon se cila nga vajzat ka lidhje jashtë

"Kjo banore e Big Brother ka një të dashur në

Abër Xhaja i cili gjatë Big Brother VIP, të vitit të kaluar është pagëzuar edhe me emrin 'Piloti i zemrave', së fundmi ka dhënë një intervistë për moderatoren Ester Bylyku, ku rrëffeu për herë të parë pse produksioni nuk lejon surprizat për Luiz Ellin.

Por jo vetëm, kaq. Gjate intervistës së tij në emisionin 'Glamour Zone', Arbër Xhaja zbuloi dhe sekretin e njërës prej banoreve.

Ja vlen të përmendim që të gjitha vajzat këtë vit kanë konfirmuar se jane beqare, por njëra prej tyre ka gënjyer dhe ka një partner që e pret në Ekuador.

'Shumë banorëve më është kërkuar që t`i bëj dedikime me parashutë nga fansat, përveç një vajze. Më ka shkruar një djalë i cili ishte në Ekuador dhe më tha se dëshironte t`i bënte surprizë të dashurës së tij, e cila ndodhet në Big Brother' u shpreh Arbër Xhaja.

Në intervistën e tij, "Piloti i zemrave", rrëfeu arsyen përse 'Big Brother VIP' pengon surprizat për Luizin dhe si po manipulohet Kiara Tito.

Shenim: *Ky është artikull ekskluziv i Ora News, që gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”. Artikulli mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar “Ora News” bashkëngjitur me linkun e artikullit origjinal.

Për të zbuluar të gjitha këto klikoni në videon e mëposhtme:

EMISIONET