Kejvina ne një lidhje dhe askush nuk e ka ditur? Ja kush ja ka marr zemrën asaj

Ajo është një ndër vajzat më të përfolura të showbizzit dhe jo vetëm. Po flasim për Kejvina Kthjellën modelja e cila ka shkaktuar shumë zhurmë në rrjetet sociale për deklaratat e saj.

E ftuar në D-night ne RTV ora nga Dajana Shabani ajo foli si kurrë më parë për jetën e saj private dhe për "zhdukjen" për një kohë të gjatë nga televizioni.

Në horizont duket që kemi një lidhje të re dhe këtë Kejvina nuk e mohoj. Pushimet luksoze, jeta e saj private, portalet e shumta Kejvina na i rrëfen pa nguruar.

D-Night një program nga Dajana Shabani nga e hëna në të enjte 23:00-00:00.

Për më shumë klikoni ne linkun me poshtë:


Shenim: *Ky është artikull ekskluziv i Ora News, që gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”. Artikulli mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar “Ora News” bashkëngjitur me linkun e artikullit origjinal.

EMISIONET