Ka punuar gjithë jetën me Miss-e, Petri Bozo flet për paragjykimet e shqiptarëve

Ka punuar gjithë jetën me Miss-e, Petri Bozo flet për

Petri Bozo, regjisori dhe producenti i mirënjohur shqiptar, ka qenë i ftuar në #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora për të rrëfyer jetën e tij nëpërmjet 10 fotove, në rubrikën "N'kujtime".

I pyetur për faktin se a është ndjerë i paragjykuar nga shqiptarët për faktin se ka punuar gjatë gjithë jetës me vajza të bukura, ai e pohoi diçka të tillë:

"Sa të duash jam paragjykuar! Në këtë vend çdo gjë e çdo kush paragjykohet. Merren kollaj me thashethemin dhe jo me punën. Kur e shohin që ky njeriu vazhdon dhe punon, minimizohet pastaj paragjykimi"- u shpreh ai.

Ndiqni videon e plotë për më tepër:

 

EMISIONET