Ka pasur fantazi seksuale me Bledi Manen, Shpat Kërleshi shokon me deklaratën e tij!

Ka pasur fantazi seksuale me Bledi Manen, Shpat Kërleshi shokon me

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhduar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët.

Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në kujtesën e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre. Pavarësisht gjithçkaje, neve na mbetet të presim për edicionin e tretë të tij.

Shpat Kërleshi ka qenë i ftuar në një nga rubrikat tek “E Diell”, ku ka treguar shumë të pathëna dhe deklarata të papritura. Teksa i janë drejtuar disa pyetje provokuese, Shpati ka habitur me përgjigjet e tij.

Me kë do doje të kishe takim romantik?

Shpati: Me Keisin

Kërcim sensual?

Shpati: Me Jorin

Me kë ke pasur fantazi seksuale?

Shpati: Me Bledin ahahhaaha

EMISIONET