“Je dhurata ime më e bukur!" Bashkëshorti emocionon Oltën, ja mesazhi që ka për Luzin

“Je dhurata ime më e bukur!" Bashkëshorti emocionon

Olta Gixhari është surprizuar sot nga bashkëshorti në rubrikën Big Love në Big Brother.

Në një mesazh të ndjerë për aktoren, Dori i tregonte sesa vlerë ka ajo për të.

“Je dhurata ime më e bukur! Të kam jetën time dhe vdes për ty! Dhe boll me ftesa për Valencia se s’kemi hotel".

Nuk mungoi edhe një porosi për kundërshtarin e saj në lojë.

"Dhe thuaji Luizit të nisi gocën se nuk dilni nga aty pa ardh dita të futet dhe Amari! Të puth shumë. Dori”, ishte mesazhi i bashkëshortit të Olta Gixharit.

“Je dhurata ime më e bukur!" Bashkëshorti emocionon

EMISIONET