“Jam super p*dh”/ Vajza e Julia Ilirjanit ndez rrjetin pak para hyrjes së Julias në BBV (Foto)

“Jam super p*dh”/ Vajza e Julia Ilirjanit ndez rrjetin pak para

Javën që kaloi në BBV u futën 3 banorë të rinj dhe një ndër to dhe aktorja e njohur Julia Ilirjani.

U bë bujë e madhe teksa flitej që vajza e saj Renee do ishte pjesë e këtij formati por rezultoi që ajo vet ishte hyrja e re.

Pa kaluar pak ditë Renee ka publikuar një foto teksa në bluzën e saj shkruhej “Jam super p*dh”.

Kujtojmë se Renee është mjaft virale në rrjetet sociale ku dhe nuk i ka shpëtuar dhe ky detaj i bërë publik nga vet ajo.

“Jam super p*dh”/ Vajza e Julia Ilirjanit ndez rrjetin pak para

EMISIONET