Ja si duket nga brenda shtëpia e Armend Rexhepagiqit

Ja si duket nga brenda shtëpia e Armend Rexhepagiqit

Kantautori shqiptar, Armend Rexhepagiqit, së bashku me bashkëshorten e tij Aida Barakun, prej vitesh punojnë këngë për të tjerët, duke vulosur kështu shumë hite.

Dyshja, kanë pasur një bashkëpunim të gjatë e të frytshëm edhe me Jehona Sopin, e cila së fundi kishte edhe koncertin e saj solistik.

Me anë të një postimi në rrjetet e tij sociale, Armendi ka zbuluar se këtë koncert e ka shijuar nga shtëpia e tij.

Në video gjithashtu shfaqet dhe ambienti i brendshëm i shtëpisë ku jeton ai bashkë me të shoqen, Aiden.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Armend Rexhepagiqi (@armendrexhepagiqi)

EMISIONET