Iu publikuan fotot nga pushimet në Mykonos, reagon Musk: Ndoshta duhet të zhvishem më shpesh

Iu publikuan fotot nga pushimet në Mykonos, reagon Musk: Ndoshta duhet

Elon Musk ka reaguar mbi fotot e fundit nga pushimet e tij  në një jaht në Mykonos  duke postuar në Twitter.

Njeriu më i pasur në botë u fotografua me miqtë e tij në një jaht, në afërsi të ishullit grek të dielën.

KETU LAJMET MINUTE PAS MINUTE

Themeluesi i Space X, 51 vjeç, po përpiqej të kapte disa rreze për të marrë pak ngjyrë në lëkurën e tij të zbardhur përpara përballjes së tij ligjore me Twitter më vonë sot.

Fotot e tij bënë xhiron në rrjet, ku të shumtë ishin ata që e komentuan për trupin dhe se sa i bardhë ishte ndërkohë nuk mungoi as reagimi i tij

 "Haha dreqin, ndoshta duhet të heq këmishën time më shpesh ... të çlirohem!! (tashmë jam rikthyer në punë në fakt)," shkroi ai.

Iu publikuan fotot nga pushimet në Mykonos, reagon Musk: Ndoshta duhet

EMISIONET