Ish-banori i “Big Brother” bëhet baba për herë të parë (FOTO)

Ish-banori i “Big Brother” bëhet baba për herë

Ish-banori i “Big Brother Albania 9”, Damiano Agalliu është bërë baba për herë të parë. Lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetë Damiano me anë të një postimi në Instagram.

“Axel Agalliu 08/06/2023. Faleminderit o zot per kete mbrekulli qe me dhurove, faleminderit qe me ruajte bashkshorten dhe djalin tim, qe çdo shkoj me sukses. Faleminderit dhe bashkshortes sime, nje heroin e vertet.”

Ish-banori i “BB” njoftoi se partnerja e tij ishte shtatzënë në dhjetor të 2022. Kujtojmë që Damiano u martua në dhjetor 2019 me Sarën.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Damiano Agalliu (@damiano.agalliu)

EMISIONET