Ina Kollçaku: Olsi Bylykun e mora për t'i treguar ku i gjej lekët!

Biznesmenia dhe ish konkurrentja e Për'puthen, Ina Kollçaku, në një intervistë me gazetarin Ronaldo Sharka  në "Ora Verore"  tregon arsyen, se pse ka zgjedhur të hap një biznes në jug me aktorin e humorit, Olsi Bylyku. Ajo thotë se ideja për të bashkëpunuar me Olsin i lindi në një intervistë që ka dhënë së fundmi për emisionin e Olsi Bylykut.

"Në fakt në intervistën e fundit që isha te Olsi, më pyeti si i gjej lekët. Dhe unë e mora që t'ia tregoja si bëhet leku", thotë Ina.

Për  intervistën e plotë klikoni linkun:https://www.youtube.com/watch?v=AbYJMT2jmzg

EMISIONET