I martuar por lojtari i kombëtares s’e lë rehat, Gabriela e “Për’puthen” pranon romancën: Jam e lumtur...

I martuar por lojtari i kombëtares s’e lë rehat, Gabriela e

Gabriela Arapi, ish-konkurrentja e “Për’Puthen” është vendosur përpara lojës të së vërtetës dhe gënjeshtrës në “Top Arena”.

Gabriela është shprehur më parë se e kanë ngacmuar futbollistët, ndaj një prej pyetjeve ishte nëse ndonjë prej tyre luan në ndeshjen e radhës të kombëtares.

“Po, është e vërtetë por unë nuk them emra. Shumica e tyre janë të martuar, të fejuar, ai hyn në këtë rreth dhe nuk mund t’i prish punë.”

Por a është e vërtetë që ajo është ‘single’?

“Jo, unë jam e lumtur. Jam në një romancë.”

Këtë verë jo, ndoshta verën tjetër po.

EMISIONET