I gjuan me shqelm dhe pengohet, balerinat i vijnë në ndihmë Dua Lipës

I gjuan me shqelm dhe pengohet, balerinat i vijnë në ndihmë Dua

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka kënduar në shumë vende të botës, veçanërisht gjatë turneut të saj “Future Nostalgia” vitin e kaluar, ku interpretoi thuajse në të gjitha kontinentet.

Duke pasur kaq shumë koncerte sigurisht që ndonjëherë do të ndodh dhe ndonjë incident i vogël.

Së fundmi, një faqe e fansave të artistes ka rikthyer në vëmendje momentin kur Dua gjatë një shfaqjeje ishte gati duke u rrëzuar.

Bëhet fjalë për performancën e këngës “Levitating”, e cila karakterizohet me balona të mëdhenj me dizajn hëne të cilat i bashkohen në skenë.

Mirëpo në një moment kur ajo tenton ta ndalë balonën duke e gjuajtur me këmbë, taka e saj ngec tek ajo dhe këngëtarja has vështirësi për të dalë nga situata.

Ajo për pak sa nuk rrëzohet, por balerinat i erdhën në ndihmë duke larguar tullumbacin nga skena.

Videoja në fjalë është shpërndarë me të madhe së fundmi në rrjetin social "Instagram".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dua Lipa Chile ???????? (@duachile)

 

EMISIONET