Humb jetën aktori i ‘Piratëve të Karaibeve’, u sulmua nga një peshkaqen

Humb jetën aktori i ‘Piratëve të Karaibeve’, u sulmua

Aktori i ‘Pirates Of The Caribbean’ Tamayo Perry ka vdekur pasi u sulmua nga një peshkaqen në Oahu në Hawaii.

49-vjeçari, i cili gjithashtu ka luajtur në Charlie’s Angels 2 dhe Blue Crush, u sulmua pranë Goat Island të dielën pasdite, thanë shërbimet e urgjencës në Honolulu.

Incidenti u raportua nga një telefonues i cili tha se kishin parë një burrë me plagë nga kafshimet e peshkaqenëve.

Shërbimet e urgjencës mbërritën në vendngjarje në plazhin Malaekahana pak para orës 13:00 me orën lokale.

Perry, i cili punoi si rojtar plazhi në Bregun e Veriut, filloi karrierën e tij me departamentin e Sigurisë së Oqeanit në korrik 2016.

Personeli i Sigurisë së Oqeanit postoi paralajmërime për peshkaqenët në zonë pas sulmit.

EMISIONET