Horoskopi i seksit për fundjavën, ja fatlumët

Horoskopi i seksit për fundjavën, ja fatlumët

Astro Sexy parade na sjell dhe këtë fundjavë horoskopin e seksit me shenjat më të favorizuara nga 23-25 shtator.

1. Bricjapi

Pasi t'ju joshë me mesazhe djallëzore në orarin tuaj të punës, dikush do t'ju pushtojë me pasion.

2. Peshorja

Nuk ka nevojë të zgjidhni kur mund të keni të gjithë të dashuruarit që dëshironi në këmbët tuaja.

3. Ujori

Një dashuri nga e kaluara do të bëjë gjithçka për t'ju parë përsëri dhe për t'ju kujtuar mirëkuptimin magjik që ju lidh.

4. Demi

Pasi të keni pirë një verë të mirë, të bëni dashuri me partnerin tuaj do të jetë edhe më e kënaqshme.

EMISIONET