"Hajde këndo pa lekë!"Fatmira Breçani i bën kamer të fshehtë Gold Ag, ja si reagoi ai

Mbrëmjen e së premtes, nisi sezoni i katërt i emisionit të dashur për Shqiptarët 'Glamour Zone', nën moderimin e Ester Bylykut.

Fatmira Breçani, një nga këngëtaret më të vlerësuara të publikut, ka qenë e ftuara e parë dhe ka dhuruar një show të vërtetë.

Ndryshe nga gjithë intervistat e tjera, këtë herë Fatmira ka pranuar t`i bëjë një kamer të fshehtë kolegut të saj Gold Ag, duke i kërkuar të këndojë në një koncert në Itali, pa para.

Reagimi i Gold Ag ka qenë shokues edhe për vetë Fatmirën.

Për të parë kamerën e fshehtë të mes dy këngëtarëve klikoni videon më poshtë.

EMISIONET