Greta Koçi feston sot ditëlindjen, do habiteni me moshën e saj

Greta Koçi feston sot ditëlindjen, do habiteni me moshën e saj

Këngëtarja shqiptare, Greta Koçi, është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit e saj momente nga përditshmëria.

Ditën e sotme, ajo feston 32- vjetorin e saj të lindjes dhe sigurisht që nuk kanë munguar mesazhet dhe urimet nga miqtë dhe familjarë, të cilat i ka shpërndarë në faqen e saj në rrjetin social "Instagram".

Kujtojmë që Greta është në pritje të ëmbël, lajm të cilin e ka zbuluar vetë me anë të një postimi ku ka zbuluar dhe gjininë e bebit.

Greta Koçi feston sot ditëlindjen, do habiteni me moshën e saj

EMISIONET