Gent Pjetri nuk njeh pendesë pas prishjes së lekëve: Ç'vë mend? Hyn në borxh dhe mbaroi!

Të gjithëve na ndodh që reflektojmë pas shpenzimeve pa kriter në periudha kur gjendemi ngushtë për para.

Por ky nuk duket të jetë rasti i Gent Pjetrit. Në 'Glamour Zone',  në Rtv Ora, ai ndau një qasje tjetër.

"Ç'të vë mend? Do të hyj në borxh, nuk është problem fare. Gjë e thjeshtë. Më jep borxh dhe mbaroi. I thua ma vë te lista dhe mos e zgjat, muhabet i mbyllur" tha ai mes humorit.


Shenim: *Ky është artikull ekskluziv i Ora News, që gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”. Artikulli mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar “Ora News” bashkëngjitur me linkun e artikullit origjinal.

EMISIONET