FOTO/ Vite pa i parë bashkë, dy këngëtaret e njohura takohen për të ndjekur Kombëtaren

FOTO/ Vite pa i parë bashkë, dy këngëtaret e njohura takohen

Ndeshja mbrëmshme bëri që në stadium të ishin të pranishëm edhe shumë personazhe të njohur.

Dy ndër to ishin dhe këngëtaret, Samanta Karavella dhe Xhensila Myrtezaj.

Hera e fundit që mund ti kemi parë nën shoqërinë e njëra-tjetrës ka qenë shumë vite më pare, kur kanë qenë pjesëmarrëse tek "Ethet e së premtes".

FOTO/ Vite pa i parë bashkë, dy këngëtaret e njohura takohenFOTO/ Vite pa i parë bashkë, dy këngëtaret e njohura takohen

EMISIONET