FOTO/ U ngritën dyshime se po gënjejnë për shëndetin e nënës, reagon menaxheri i Bardhit

FOTO/ U ngritën dyshime se po gënjejnë për shëndetin e

Reperi Bardhi u largua papritur mbrëmjen e djeshme nga shtëpia e “Big Brother VIP”, pas 50 ditësh qëndrimi.

Ishte vëllai i tij ai që kërkoi nga Bardhi të lërë menjëherë programin pasi nëna e tyre është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Megjithatë, Sara ngriti dyshimet se e gjithë situata mund të jetë stisur nga menaxheri i Bardhit.

Për këto dyshime, ka reaguar sot pikërisht menaxheri i reperit, i cili nëpërmjet një postimi në InstaStory, përcjell fjalët e motrës së reperit.

“@aferditvidrizi: Përshendetje miq dhe familjare. Ju detyrohem një shpjegim të gjithëve për gjithçka që dëgjova sonte në prime. Gjendja e mamit është e njëjtë. Jam tmerrsisht e dëshpëruar nga fjalët dhe vetëm nga dyshimi i cili bëhet për Nënën të cilën asnjë fëmijë nuk e perdore për një lojë që aspak ska rëndësi në jetën tonë!!!!!!”

FOTO/ U ngritën dyshime se po gënjejnë për shëndetin e

EMISIONET