FOTO/ Sara Hoxha “thumbon” ndjekësin: Mos harro kush t’i hapi rrugët...

FOTO/ Sara Hoxha “thumbon” ndjekësin: Mos harro kush t’i

Nuk ka ende një reagim zyrtar nga çifti Sara dhe Ledri lidhur me thashethemet që qarkullojnë për ndarjen e tyre. Megjithatë derisa e vërteta të mësohet, fansat e tij do të vazhdojnë të pyesin dhe të interesohen.

Në një intervistë “virtuale” në “Instastory”, Sara është ironizuar nga një ndjekës i cili i thotë të mos harrojë se kush i hapi rrugën drejt famës dhe e solli këtu ku është. Ironinë, blogerja ja ka kthyer me ironi ndjekësit duke i falenderuar që e kujtoi për këtë gjë.

Dyshja prej kohësh, duket se po bëjnë jetë të ndarë por për sa kohë mes tyre është vajza e tyre Poem çifti mund të ketë një mundësi rikthimi.

FOTO/ Sara Hoxha “thumbon” ndjekësin: Mos harro kush t’i

EMISIONET