FOTO/ Rrëfeu mes lotësh për sëmundjen e babait, Klaudia Pepa: Pas shumë ditëve...

FOTO/ Rrëfeu mes lotësh për sëmundjen e babait, Klaudia

Klaudia Pepa është rikthyer së fundmi në vëmendjen e publikut shqiptar pasi rrëfeu në një intervistë në televizionin italian se babai i saj nuk është në gjendje të mirë shëndetësore.

Balerina nuk i mbajti dot lotët teksa tregoi se ka pasur momente kur mendonte të hiqte dorë nga çdo gjë.

Por në një "InstaStory" të fundit, Klaudia tregon se gjendja e babait të saj është përmirësuar dhe se ai ka dalë shëtitje me motrën e tij.

“Pas shumë ditëve, babi më në fund në një shëtitje me hallën time Lida. Zemra mal”, shkruan Klaudia krah fotos.

FOTO/ Rrëfeu mes lotësh për sëmundjen e babait, Klaudia

EMISIONET