FOTO/ Nga pushimet përfundon në spital. Ç'i ndodhi Dafina Zeqirit?

FOTO/ Nga pushimet përfundon në spital. Ç'i ndodhi Dafina

Këngëtarja kosovare, Dafina Zeqiri, ka qenë tepër aktive këtë verë, duke i dhuruar publikut hite dhe koncerte të shumta.

Prej disa ditësh ajo ka qenë duke shijuar pushimet në Greqi me partnerin e saj të ri.

Mesa duket këto pushime nuk kanë përfunduar mirë për këngëtaren, kjo pasi ajo publikoi një foto në spital.

Dafina shihet duke u mjekuar me një inhalator për thithje ilaçi, duke shkruar “Kthehemi në realitet, bronkiti".

FOTO/ Nga pushimet përfundon në spital. Ç'i ndodhi Dafina

EMISIONET