FOTO/ Meritoni i përmendi vajzën, Florian Binaj i del në krah Ledjonës: Me sjellje si të këtij, ne i kapim...

FOTO/ Meritoni i përmendi vajzën, Florian Binaj i del në krah

Aktori dhe prezantuesi i emisionit investigativ Piranjat, Flor Binaj ka postuar një foto në rrjetin social "Instagram përmes së cilës dënon gjestin e Meriton Mjekiqit dhe i del në mbrojtje koleges së tij, Ledjona.

Meritoni ka kaluar këto ditë duke i përmendur vazhdimisht Ledjonës emrin e vajzës me qëllim që ta bëj të qaj.

Reagimi i Florjanit ka qenë i menjëhershëm i cili ka shkruar:

"Me sjellje si të këtij, ne i kapim tek Piranjat".

FOTO/ Meritoni i përmendi vajzën, Florian Binaj i del në krah

EMISIONET