FOTO/ Lindsay Lohan dhe bashkëshorti i saj “arratisen” në ishullin e njohur grek

FOTO/ Lindsay Lohan dhe bashkëshorti i saj “arratisen” në

Lindsay Lohan po shijon pushimet në Greqi. Ndërkohë që temperaturat kanë nisur të rriten, aktorja vendosi të shkëputet nga punët dhe të “arratiset” me të dashurin e saj, Bander Shammas për pushime.

Edhe këtë vit çifti zgjodhi për udhëtimin e tyre, destinacionin e tyre të preferuar, ishullin grek Mykonos. Madje Lindsay Lohan ka ndarë disa foto nga udhëtimi i tyre me publikun e saj në llogarinë personale në Instagram.

Në disa të tjera, ajo shfaqet vetë duke pozuar para kamerës, ndërsa në të tjera shfaq peizazhin për fansat e saj. Në mbishkrimin e postimit të saj, aktorja shkroi: “Së fundmi… ☀️ ????️???? ???????? ???? ????✈️????????✨.”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lindsay Lohan (@lindsaylohan)

EMISIONET