FOTO/ Ish-i dashuri i Dua Lipës përfundon në spital, aksidentohet rëndë

FOTO/ Ish-i dashuri i Dua Lipës përfundon në spital, aksidentohet

Këngëtari Paul Jason Klein është duke u përmirësuar pas një aksidenti të frikshëm që e la të shtruar në spital.

Muzikanti 36-vjeçar, i cili ka qenë më parë në një lidhje me Dua Lipën dhe Nicola Peltz Beckham, ndau me ndjekësit një përditësim për shëndetin e tij pasi u godit nga një veturë teksa po voziste Vespa-n e tij për në shtëpi nga palestra me 6 qershor.

“Nuk mbaj mend gjë pas përplasjes… u zgjova në një barelë duke u transportuar me një ambulancë”, shkroi artisti, përkrah fotove të rënda të tij duke u shëruar në spital.

Në fotografinë fillestare të postimit, fytyra e Klein, e përlotur me gjak nga plagët në ballë, kockë të faqes dhe mjekër, shfaqet me sytë mbyllur.

Ai gjithashtu postoi një fotografi të vetes duke u ulur, me një bandazh në këmbë dhe me gjurmë të çrregulltave në fytyrë dhe gjunjë.

Klein vazhdoi duke thënë se ka qarë shumë por edhe është ndjerë i lumtur.

“E di sa me fat jam që jam ende këtu”, shtoi ai. “Të gjitha vlerat e mia vitale janë të mira, por të ecurit dhe lëvizja përreth mbeten ende një sfidë. Megjithatë, po përmirësohem gradualisht dhe do të jem në 100% shumë shpejt”.

FOTO/ Ish-i dashuri i Dua Lipës përfundon në spital, aksidentohet

EMISIONET