FOTO/ Çiljeta konfirmon lidhjen me Bes Kallakun nëpërmjet këtij postimi

FOTO/ Çiljeta konfirmon lidhjen me Bes Kallakun nëpërmjet

Ditën e djeshme, një foto e Çiljeta Kormuzit krah Bes Kallakut, trazoi një rrjet të tërë.

Përpos kësaj, ndjekësit po i uronin trashëgime në komente, duke na lënë të mendojmë se dyshja janë në një lidhje bashkë.

E mes aludimeve, duket se ish-konkurrentja e “Përputhen” ka konfirmuar zërat: Ajo dhe Bes Kallaku janë në në lidhje.

Çiljeta ka rishpërndarë një postim në Instastory ku shkruhet: “Urime zemra ime”.

FOTO/ Çiljeta konfirmon lidhjen me Bes Kallakun nëpërmjet

EMISIONET