FOTO/ Fred De Palma gdhend një tatuazh për Jori Dellin, ja cila është domethënia e saj

FOTO/ Fred De Palma gdhend një tatuazh për Jori Dellin, ja cila

Ish-banorja e spektaklit televiziv "BBV2", Jori Delli dhe reperi italian, Fred De Palma, po shijojnë lidhjen e tyre, duke krijuar momente të bukura, të cilat shpesh i ndajnë me ndjekësit e tyre.

Këtë herë ata duket se janë arratisur me pushime në një vend, emrin e të cilit nuk e ka zbuluar ende.

Ndërkohë që nëpërmjet postimit të një fotogalerie në rrjetin social "Instagram", Jori ka treguar se i dashuri i saj është duke bërë një tatuazh në qafë, dhe duket që është shkronja e parë e emrit të saj.

FOTO/ Fred De Palma gdhend një tatuazh për Jori Dellin, ja cila

EMISIONET