FOTO/ Fationi lë shtëpinë, vajza e banores: Fitove zemrën time...

FOTO/ Fationi lë shtëpinë, vajza e banores: Fitove zemrën

Mbrëmja e djeshme ka qenë e mbushur me të papritura.

Debati mes Rikes dhe Meritonit solli shumë debate mes banorëve, ku më i prekuri dukej që ishte Fationi.

Ai shprehu se Meritoni ka fyer shumë herë vajzat në shtëpi dhe më pas u largua nga spektakli.

Kjo gjë bëri që të reagoj vajza e aktores së njohur, Julia Ilirianit, Renee Reffo.

"Humbe bigun, fitove zemrën time", ka shkruar ajo në një postim të bërë në rrjetin social "Instagram".

FOTO/ Fationi lë shtëpinë, vajza e banores: Fitove zemrën

EMISIONET